Jak okularnik może ułatwić sobie wakacje?

29 sierpnia 2017

Noszenie okularów nie należy do najprzyjemniejszych okoliczności losu, jakie nas spotykają, często są jednak koniecznością, na którą nie mamy większego wpływu. Niekoniecznie jednak musimy się przez cały wakacyjny wyjazd męczyć z okularami. Pomyślcie – chcecie iść popływać – musicie zostawić okulary na kocu, które przecież mogą zostać zsypane piaskiem lub mogą ulec uszkodzeniu, my niemal po omacku biegniemy do wody, albo wyobraźmy sobie chęć włożenia okularów przeciwsłonecznych, jeśli nie posiadamy profesjonalnie przygotowanej nakładki przeciwsłonecznej w naszych okularach korekcyjnych.

Znajdź sprytne rozwiązanie

Na wakacjach lubimy czuć się swobodnie i tak też może być nawet w przypadku, gdy od małego nosimy okulary. Soczewki kontaktowe to dzisiaj rozwiązanie nie tylko wygodne, ale przede wszystkim znacznie bezpieczniejsze od okularów, mające specjalne właściwości nawilżające. W większości światowej sławy producenci stosują w ich produkcji nowoczesne technologie, dzięki którym oko oddycha, a białko oka nie żółknie.

Jak dobierać soczewki kontaktowe?

Każdy z nas ma odrębne, indywidualne potrzeby związane z noszeniem soczewek. Jeśli soczewek nie nosimy na co dzień i chcemy je zastosować jedynie na dwutygodniowe wakacje, najlepiej sprawdzą się soczewki jednodniowe, na przykład takie, jak 1-Day Acuvue Moist, zapewniające zawsze maksymalny komfort oraz świeżość każdego dnia. Jeśli z kolei wolisz rozwiązania wygodniejsze, zawsze możesz skorzystać z dwutygodniowych soczewek.

2 komentarze

  • anna 29 sierpnia 2017jako16:11

    Preferuję takie dwutygodniowe, bo są idealne akurat na czas wakacji.

  • kuba 29 sierpnia 2017jako16:14

    ja z kolei wolę jednodniowe, wydają mi się higieniczniejsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.