Okulary korekcyjne czy soczewki – w co warto inwestować?

29 sierpnia 2017

Jeśli chodzi o wady wzroku – czy wrodzone, czy te nabyte, nie mamy dzisiaj większego problemu ze znalezieniem odpowiedniego środka, za pomocą którego będziemy w stanie zapobiec poszerzającej się wadzie wzroku. Zarówno okulary, jak i soczewki kontaktowe są wygodne w użyciu, przy czym soczewki są praktyczniejsze, a okulary mogą stanowić element dodatku do codziennej garderoby, który doda naszych stylizacjom nieco uroku. Każde rozwiązanie jest dobre, jeśli nam odpowiada. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z faktu, że dzisiejsze soczewki różnią się nieco od tych oferowanych jeszcze kilka lat temu.

Jakie soczewki możemy kupować dzisiaj?

Do wyboru mamy naprawdę wiele dobrych opcji, dostosowanych wręcz idealnie do naszych potrzeb – i tak możemy wybierać spośród jednodniowych, tygodniowych, dwutygodniowych, a nawet miesięcznych. Niektóre z nich, takie jak na przykład Acuvue Oasys dodatkowo gwarantują zachowanie świeżości oraz komfortu oczom, nawet przy ich długiej, wytężonej pracy. Takie produkty również posiadają filtr promieni UV, przepuszczają tlen, nadają się do noszenia zarówno w dzień, jak i w nocy, zastosowano w ich tworzeniu technologię Hydraclear Plus. To wszystko sprawia, że są naprawdę wyjątkowe.

W jakich miejscach warto kupować soczewki?

Soczewki kontaktowe są obecnie powszechnie dostępne we wszystkich w zasadzie aptekach, dobrych drogeriach czy w sklepach firmowych – oczywiście. Co najważniejsze jednak, to nie tam dostaniemy soczewki w dobrych i naprawdę atrakcyjnych cenach. Sklepy internetowe przygotowane są na przyjęcie nawet najbardziej wymagających klientów, wymagających jedynie produktów z najwyższej półki.

2 komentarze

  • anna 29 sierpnia 2017jako16:12

    W Internecie? Kurczę, muszę spróbować.

  • kuba 29 sierpnia 2017jako16:17

    Ja od dawna używam i jestem zachwycona!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.