Czy soczewki kontaktowe można dostosować do potrzeb każdego?

29 sierpnia 2017

Bardzo wielu z nas posiada inne wady wzroku oraz związane z nimi potrzeby i oczekiwania względem czy to okularów, czy to soczewek. Coraz częściej jednak przekonujemy się do noszenia soczewek kontaktowych – robią to szczególnie młodzi ludzie, dla których noszenie okularów nie jest szczytem marzeń oraz najlepszą możliwą stylizacją. Ich popularność i powszechność wpływa również na możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań, jakie mamy względem tego rodzaju produktów.

Dopasowanie do potrzeb, czyli co dokładnie?

Przede wszystkim jesteśmy w stanie wybrać długość noszenia soczewek oraz częstotliwość ich wymiany na nowe; do wyboru mamy od jednodniowych, do codziennej zmiany, przez dwutygodniowe aż po miesięczne, a nawet roczne (Proclear Sphere RX). Niezależnie od wady wzroku soczewki zapewniają działanie korekcyjne, więc ich noszenie przynosi nam jedynie same pozytywne skutki. Mamy dzięki nim również naprawdę mocny filtr chroniący przed promieniami UV, a także zastosowane specjalne technologie, dzięki którym oko oddycha i nie żółknie nasze białko. Koszta, jakie ponosimy za taki komfort i zdrowie oraz bezpieczeństwo naprawdę nie są wysokie.

Można jeszcze taniej

Nie musimy kupować naszych soczewek – nawet tych pierwszych – w drogich, stacjonarnych sklepach. O wiele taniej te same produkty dokładnie tej samej jakości otrzymamy przez Internet, w sklepach prowadzonych online. Możemy w nich dostać w jednym miejscu wszystkie najlepsze i topowe produkty czołowych producentów, takich jak na przykład Johnson&Johnson.

2 komentarze

  • anna 29 sierpnia 2017jako16:12

    Ciągle jakoś nie mogę się przekonać, żeby je zamówić…

  • kuba 29 sierpnia 2017jako16:17

    Kiedyś chciałam kupić soczewki, ale w sklepie u mnie w mieście były zdecydowanie za drogie..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.